Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Petromatik Clup Nedir?

 

Petromatik Clup Üyesi olarak Nasıl para puan toplarım? Petromatik Clup Para puanlarımı nasıl sorgularım? Petromatik Clup Para puanlarımı Nasıl Harcarım? Petromatik Clup Kartı Nerelerde Kullanabilirim? Petromatik Clup Üye işyerleri ve indirim oranları nedir?

...

Petromatik Club Nedir ?

Petromatik Clup Nedir?

Petromatik Clup; Siz Değerli Üyelerinin Kazanması için Tüm Üye İşyerlerinden Özel İndirimler Alarak Alışverişlerinizde Para puan Kazanmanızı Sağlayan ve Bu Kazandığınız Para puanları Tüm Üye İşyerlerinde Bedava Alışveriş Olarak Kullandıran Bir Sistemdir. Neden Her Zaman Yaptığınız Alışverişlerinizi Petromatik Clup Üye işyerlerinden yaparak Ekstra Kazanca Dönüştürmeyesiniz ki?

Petromatik Clup Üyesi olmak Ücretli midir?

Petromatik Clup Üyesi Olmak İçin Hiçbir Ücret Ödemezsiniz. Aylık ve Yıllık Ödemeleri Yoktur. Size Üye İşyerlerinde Ekstradan Para puan Kazandırarak Bütçenize Katkı Sağlar. ‘’Fiziki Karta ihtiyacınız yok tüm alışverişlerde sadece telefonunuzun yanınızda olması yeterli’’

Petromatik Clup Üyesi olarak Nasıl para puan toplarım?

1-www.petromatik.club İnternet sitemize giriş yaparak kayıt ol sekmesinden Üye Kaydını veya üye işyeri kaydınızı Gerçekleştirirsiniz. Üyeliğiniz yapıldığına dair aynı anda telefonunuza SMS mesajı gelecektir. O andan itibaren Club üyemiz oluyorsunuz.

2-Alışverişini dilediğiniz Petromatik Club Üye İşyerlerinden Yaparsınız

3- Alışveriş bedelini Üye işyerine Banka Kredi Kartı veya Nakit ödeme ile yaparsınız

4- Kasiyere Petromatik Clup Üyesi Olduğunu Söyler Para puanını işletirsiniz aynı anda SMS mesajı ile kaç para puan eklendiği bilgisi gelir.

5-Her Alışverişten Anında Para puan Kazanır hesabınızda görürsünüz. Kazandığınız Para puanları 48 saat Üye işyeri ile yapılan Mutabakat sonucunda Kullanabilirsiniz.

Petromatik Clup Para puanlarımı nasıl sorgularım?

petromatik.club web sitemiz işlem detayları sekmesinden Nerden alışveriş yaptığınızı Kazanmış olduğunuz para puanlarınızı nerelerde para puan harcadığınızı gelen veya giden tüm para puan transferlerinizi referans hediyesi olarak kazandığınız para puanları kısacası yapılan işlemlerinizi tarih veya saat bilgileri ile birlikte 7/24 İnceleyebilirsiniz.

Petromatik Clup Para puanlarımı Nasıl Harcarım?

1-Alışverişini Üye İşyerinden Yap

2-Kasada Ödemeni Yapmadan Önce Para puanınla Ödemek İstediğini Söyle

3-Cep Telefonunu Söyleyerek Kullanılabilir Para puanın kasiyerle paylaştığınızda Ödemeni Yaparsın

Petromatik Clup Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

Market, Benzin İstasyonu, Kuru Temizleme, Giyim, Sigorta, Bijuteri ve Daha Birçok Sektörde Üye İşyerlerimizde kullanabilirsin. Üye İşyerleri ve İndirim Oranları için web sitemiz Üye İşyerleri Bölümünü ziyaret ediniz.

Petromatik Clup Üye işyerleri ve indirim oranları nedir?

Üye İşyerleri ve İndirim Oranları için web sitemiz Üye İşyerleri Bölümünü ziyaret ediniz.

 

Petromatik Clup Üyelerin Sisteme Dahil Olarak Üye İşyerlerinden Yaptıkları Alışverişlerde, Para puan Kazandığı ; Kazandıkları Bu Para puanları Bir Sonraki Alışverişinde Üye İşyerlerinde Kullanabildiği, Bu Sayede Üyelerin ve Üye İşyerlerinin Ticaretini Arttırarak Kazanç Sağladıkları Bir Sistemdir.

 
Tarih       : 07 Ekim 2019